O autopožičovni

Autopožičovňa J&D CarNaša spoločnosť prenajíma autá pre firmy nadnárodné, stredné alebo malé. Spolupracujeme s viac ako 40 firmami v Trenčianskom kraji a úspešne pôsobíme na trhu s vozidlami v oblasti prenájmu aj vo vzdialenejších krajoch na Slovensku. Vozidlá našej autopožičovne je možné prenajať krátkodobo i dlhodobo s ďalšími službami ako je pristavenie vozidla a asistenčné služby. Autopožičovňa J&D Car neustále rozširuje vozový park o nové vozidlá aby sme vedeli poskytnúť autá pre súkromné osoby, podnikateľov a firmy. Prínášame pre Vás ekonomické ceny vozidiel a výhodné dlhodobé prenájmy. Jednoduché a prehľadné zmluvy s jasne špecifikovanými pravidlami. Individuálny a profesionálny prístup ku klientom. Spoločnosť spraví maximum pre spokojnosť svojich klientov. Našim heslom je spokojný zákazník, ktorý sa vždy rád vráti.

Spoločnosť J&D Car sa zaoberá:

 • prenájmom osobných vozidiel
  • krátkodobý prenájom
  • dlhodobý prenájom
  • asistenčné služby, náhradné vozidlo
 • Pick up service (transfery na letiská jednosmerný prenájom)
 • High End Detailing: Detailing na autách
  • Leštenie laku, renovácia laku a svetlometov na autách
  • Hĺbkové čistenie koženného interiéru a impregnácia kože
  • Tepovanie sedadiel v aute a celého interiéru.
  • Profesionálna starostlivosť o Vaše auto
 • PDR (Paintless Dent Repair) - oprava preliačenin bez nutnosti lakovania

Sme Vám k dispozícií každý deň vrátane soboty i nedele.

 

Autopožičovňa Trenčín JEDNODUCHOSŤ
Jednoduché a prehľadné zmluvy pre našich klientov bez skrytých poplatkov a jasne špecifikované pravidlá. Pre firmy sú prenájmy vozidiel bez depozitu. Rámcové zmluvy pre firmy kde im umožňuje platiť prenájom na faktúru. Zľavy z prenájmu pri odbere viacej vozidiel alebo pri pravidelnom prenájme.
JEDINEČNOSŤ 
Ekonomické ceny vozidiel a výhodné dlhodobé prenájmy, individuálne pre každého klienta šité na mieru podľa vašich potrieb či sa jedná o súkromnú osobu alebo firmu. Máte nedostatok vozidiel vo firme alebo potrebujete na čas rozšíriť vozový park? Stačí nás kontaktovať a vozidlo máte k dispozícií vo vami stanovenom termíne.
Autopožičovňa Nové Mesto nad Váhom
Prenájom áut - Trenčín a Nové Mesto nad Váhom SPOKOJNOSŤ
Naša spoločnosť spraví maximum pre spokojnosť svojich klientov, ktorí zostávajú verní počas celej doby fungovania spoločnosti. Našim heslom je spokojný zákazník, ktorý sa vždy rád vráti späť. Možnosť rezervácie vozidiel telefonicky bez nutnosti objednávok a formalít. Efektívnosť a spokojnosť pre rýchle jednanie.
SPOĽAHLIVOSŤ
Kde iní nefungujú, neberú telefóny alebo nemajú pre Vás auto na jeden deň ,my sme Vám k dispozícii každý deň vrátane soboty i nedele. Máte naplánované začať alebo ukončiť Vašu služobnú cestu na víkend, naša autopožičovňa pre Vás pripraví a preberie vozidlo spoľahlivo aj v týchto dňoch.
Autopožičovňa Trenčín a Nové Mesto nad Váhom