Prenájom auta na mesiac

Prenájom auta na mesiac

 Prenájom auta na mesiac nebolo nikdy tak jednouché. Využite našu širokú ponuku áut a vyberte si práve to svoje auto ešte výhodnejšie. Ekonomická trieda úsporné a pohodlné autá už od 17 € / deň, prípadne Vás oslovila stredná trieda s tempomatom, ideálne riešenie na diaľnice už od 31 € / deň alebo túžite si dopriať výnimočnú luxusnú triedu s automatom, navigáciou a parkovacími senzormi už od 38 € / deň a zažiť neopísateľné zážitky z jazdy?

Team J & D Car je Vám plne k dispozícií. Potrebné doklady od fyzických osôb a zahraničných klientov sú občiansky preukaz alebo cestovný pas, vodičský preukaz a platobná karta, potom už len nastúpiť a užívať si jazdu celý mesiac. Doklady potrebné od živnostníkov a právnických osôb sú výpis z OR alebo živnostenský list, DIČ kartičku, splnomocnenie od majiteľa vašej firmy, vodičský preukaz, občiansky preukaz alebo cestovný pas a môžete naplno vyskúšať naše nové autá z vozového parku s výberom podľa vašej chuti.
Formalitu platby môžete vykonať v hotovosti alebo platobnou kartou.

Všetkým klientom ponúkame vybavenie prípadných poistných udalostí, čím dbáme na úsporu Vášho času a s tým spojenú administratívu Vám pomôžeme.
Prenajímame spoľahlivé a nové autá so zárukou, diaľničnou známkou, poistením a s asistenčnými službami, ktoré Vám kedykoľvek vyriešia akúkoľvek poruchu alebo škodovú udalosť. Preto sa môžete naplno venovať radosti z jazdy. Radi Vám rezervujeme vybrané Vaše auto.
Staňte sa VIP členom a získajte pravidelné zľavy až 10% z prenájmu áut. Nikdy nebol prenájom áut tak jednoduchý, rýchle objednanie a 100% dostupnosť. Vieme aké autá požičiavame a preto Vám garantujeme spoľahlivosť.
Prenajímame autá na deň, mesiac a dlhodobo, prípadne na požadovanú dobu, podľa Vášho výberu. Už od roku 2014 sme prenajali až 3860 krát naše autá, vyše 1904 vodičom.

Požičiavame autá naozaj každému. Príďte sa presvedčiť a naštartujte práve to svoje auto.
Team J & D Car Autopožičovne je Vám k dispozícií Non-Stop 24/7.
Sledujte nás na Facebooku, LinkedIne alebo si pozrite celú našu ponuku tu, páči sa prenájom auta pre Vaše potešenie.

Tešíme sa na Vás, od nás každý odchádza spokojný.