Požičovňa luxusných áut

Cítite sa na cestách v luxusných autách ako labužník za volantom?

U nás máme na výber z mnohých luxusných áut. Vyberáme z ponuky Hyundai Tucson 1.7 CRDi Style AT, Škoda Superb Combi III 2.0 TDi 4x4 Elegance alebo Škoda Kodiaq 2.0 TDi 4x4 L&K, stačí si len vybrať.
4x4, cúvacia kamera, elektrické otváranie kufra a adaptívny podvozok je samozrejmosťou vrátane Bluetooth a multifunkčného volantu a asistenčných systémov pre bezpečné šoférovanie.
 
Nemusíte vlastniť drahé auto, keď si ho môžete prenajať. Využite prenájom luxusných áut od J & D Car Autopožičovne a zažite pocit exkluzivity na cestách.
Spoločnosť J & D Car ponúka flexibilný spôsob zabezpečenia prenájmu svetovo obľúbených exkluzívnych automobilov  limuzíny, sedany, SUV na luxusný pôžitok z pohodlnej jazdy.
 
Prenájom luxusných vozidiel na firemné alebo osobné účely v mestách Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany a dohodu kdekoľvek na Slovensku je možné si auto prevziať a po dohode kdekoľvek odovzdať. Naša široká ponuka vozidiel, ktorá uspokojí aj náročných vodičov. Zoznámte sa s našimi vozidlami a požičajte si svoje auto za výhodné ceny dlhodobo aj krátkodobo. Najnovšie modely bohatej ponuky luxusných áut prémiových značiek, kvalitné autá môžete mať aj vy.
J & D Car je Váš partner na cestách s osobným prístupom a super cenami. Neviete sa rozhodnúť medzi autami Superb, Tucson a Kodiaq práve na Vaše cesty? Radi odpovieme na všetky Vaše otázky a prevedieme Vás našim vozovým parkom k Vašej spokojnosti.
 Máte chuť si vyskúšať niečo výnimočné na cestách? Splníme Vám Vaše sny za volantom. V luxusnom aute si aj v zime vykúzlite teplé leto za volantom.

 
Požičovňa luxusných áut Trenčín
 
Kontaktujte nás aby sme splnili aj Vašu prianie. Keď luxusné auto z požičovne, tak určite J & D Car Autopožičovňa.