Požičovňa áut Trenčín

Požičovňa áut Trenčín

Požičiavame autá

pre každého v Trenčíne a po dohode takmer kdekoľvek. Auto z požičovne je možné si prevziať na vybranom mieste v Trenčíne a odovzdať ho aj na inom mieste. Ponúkame služby autopožičovne pre Vaše potešenie a spravíme všetko aby sme Vám boli bližšie. Ponúkame autá pre každého a hlavne všetky naše autá sú absolútne spoľahlivé. Poskytujeme 100% záruku stavu všetkých áut a diaľničná známka je u nás samozrejmosť.

S našimi autami ste v bezpečí aj vďaka poisteniu v celej Európskej únií s asistenčnými službami.

Aby sa Vám lepšie jazdilo na našich autách prezujeme Vám auto s vhodnými pneumatikami.

Dostupná autopožičovna kedykoľvek a kdekoľvek. Ponúkame až 21 spoľahlivých áut. Radi sa staneme aj Vašim partnerom na cestách. Zverte Vaše cesty odborníkovi a vyberte si z množstva áut na jazdy v bezpečí. Od ekonomickej triedy už od 14 € / deň pri prenájme nad 90 dní, Škoda Fábia Combi s klimatizáciou alebo túžite po strednej triede už od 24 € / deň pri prenájme nad 90 dní a užite si jazdu na novej Octávií Combi s tempomatom, prípadne sa radíte medzi labužníkov vo výbere áut a aj pre Vás máme delikatesu vo forme luxusnej triedy už od 30 € / deň pri prenájme nad 90 dní Vám ponúkame aj Hyundai Tucson a zaradíte sa medzi fajnšmekrov na cestách alebo sa pripojíte medzi existujúcich zákazníkov, ktorí sa veľmi radi vracajú aby si mohli požičať práve to svoje auto?
Máte svoje auto v servise a vy sa cítite ako bez rúk? Alebo uvažujete o kúpe auta a chcete si ho dostatočne vyskúšať? Ideálne riešenie aj ako vyťažiť viac zo svojej služobnej cesty. Radi Vám pomôžeme. Vždy ochotný personál je Vám vždy na blízku, ktorý Vám poradí, rezervuje, odovzdá a prevezme Vaše auto. Celkovú starostlivosť o auto nechajte na nás a vy si užite svoju jazdu. Pri akýchkoľvek otázkach počas jazdy sme Vám plne k dispozícií a každému zaručujeme spokojnosť. Vaša spokojnosť je náš cieľ. J & D Car Autopožičovňa patrí medzi najväčšie požičovne áut v Trenčíne. Vyskúšajte aj vy naše nové autá. Pozrite si recenzie našich zákazníkov a rozhodnutie je na Vás. Garantujeme Vám spokojnosť 99 zo 100 vodičov.

Výška prenájmu auta je vždy rovnaká počas celej doby prenájmu, ale všimnite si, že čím dlhšie auto používate, tým máte menšie náklady a to už stojí za to.

Pre šikovných podnikateľov je DPH možné započítať do Vašich nákladov.

J & D Car Autopožičovňa

je tu pre Vás, tvoríme team mladých ľudí, ktorý Vám pomôže pri požičaní áut v Trenčíne.