FAQ

Najčastejšie otázky (FAQ)

Pri každom prenájme sa musí zložiť depozit. Tento depozit sa vykonáva formou predautorizácie kde sa zablokuje určitá suma depozitu na karte. Je to záloha za vozidlo. Po vrátení vozidla v poriadku je tento depozit uvoľnený. Celá suma predautorizácie ostáva na vašom účte, ak je auto vrátené v poriadku táto suma je uvoľnená, ak nie slúži ako depozit počas doriešenia poistnej udalosti.
Depozit, ktorý je zložený pri prenájme bude z našej strany uvoľnený ihneď, keď vrátite vozidlo v poriadku (čisté, dotankované, bez poškodení)
V takomto ojedinelom prípade je nutné kontaktovať Vašu banku, spolu s dokladom o odblokovaní, ktorý Vám radi dodáme.
Na začiatku prenájmu dostávate zmluvu o prenájme, doklady (Technický preukaz, doklad o povinnom poistení, doklad o diaľničnej známke, kontakt,...)
V cene je zahrnuté poistenie PZP – poisťovňa KOOPERATÍVA. Havarijné poistenie vozidiel do štátov EÚ (výška spoluúčasti podľa triedy vozidla).
Denný prenájom trvá 24 hodín. Každá cena uvedená v cenníku je denná sadzba pri konkrétnom počte dní prenájmu. (napr, od rána 8:00 do ďalšieho dňa ráno 8:00)
Vozidlo môžete vrátiť aj vo večerných hodinách alebo cez víkend. Môže sa ale stať, že podľa typu prenájmu bude táto služba spoplatnená vo výške 15 Eur – 30 Eur. Najlepšie je túto možnosť spomenúť pri objednávke v nadväznosti na čo Vám bude vypracovaná ponuka.
Za prenájom môžete platiť v hotovosti alebo kartou – debetnou alebo kreditnou /MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA ELECTRON, V PAY, Diners Club International, AMERICAN EXPRESS, JCB/
VIP kartu zliav dostávajú naši stály/VIP klienti. Dostávajú špeciálne zľavy na viac oproti bežným klientom.
Ak si vozidlo prenajímate na viac dní, resp. si ho od nás požičiavate často. Viac info nájdete na VIAC INFO O AKCIÁCH. Rôzne zľavy nie je možné kombinovať. O konkrétnej zľave alebo akcii dostanete informáciu priamo v cenovej ponuke, ktorú dostávate emailom.
Vozidlo si môžete prevziať na jednej z našich pobočiek v Novom Meste nad Váhom alebo Trenčíne. Vozidlo Vám ale tak isto vieme pristaviť na adresu podľa Vášho výberu. Táto služba môže byť v nadväznosti na dobu prenájmu a typ vozidla spoplatnená.
Dostávate diaľničnú známku na území Slovenskej Republiky
V každom prípade v prvom rade kontaktujete naše stredisko (kontakt dostávate na začiatku prenájmu) a následne políciu SR.
Naša spoločnosť pracuje v rezervačnom systéme. Vozidlo je vhodné si rezervovať v dostatočnom časovom predstihu. V prípade potreby súrneho prenájmu je najlepšie zatelefonovať na číslo našej spoločnosti a prezistiť si vozidlá, ktorú sú práve k dispozícii.
Na webovej stránke spoločnosti v sekcii Cenník sú uvedené všetky vozidlá, ktoré má naša spoločnosť vo vozovom parku. Neznamená to, že sú všetky voľné. Túto skutočnosť je najlepšie si preveriť telefonicky alebo emailom.
Rezervácia, ktorú vypĺňate na stránke je predbežná. Obratom Vás budeme kontaktovať alebo najneskôr do 24 hodín s konkrétnou ponukou na vozidlo. Rezervácia je potvrdená po zaslaní záväznej objednávky z Vašej strany na odpoveď ponuky ktorú sme zaslali na Váš e-mail. Storno poplatok za rezerváciu vozidla je 10% z ceny prenájmu avšak minimálne 80€.
Je potrebné čo najskôr ako túto skutočnosť zistíte sa s nami spojiť telefonicky a overiť si či je možné si predĺžiť prenájom –najneskôr však min. 24 hodín pred vrátením.
Minimálny vek je 23 rokov, šofér musí byť držiteľom vodičského preukazu min. 2 roky.