Dlhodobý prenájom auta

Dlhodobý prenájom auta Trenčín a Nové Mesto nad Váhom

Dlhodobý prenájom auta si môže dopriať naozaj každý. Prenajmite si svoje auto na dlhodobo pri podnikaní alebo pre bezstarostné jazdenie. Pokiaľ chcete používať auto dlhodobo a nechcete sa viazať, naše autá sú Vám k dispozícií pre Vaše potešenie z jazdy.
Už od 14 Eur na deň pri používaní nad 90 dní a čím je dlhší čas prenájmu auta, tým je cena na deň nižšia, už nebudete chcieť ísť inde, našu ponuku si zamiluje naozaj každý. Aj pri dlhodobom prenájme auta o servis sa samozrejme postaráme. Zaobstaráme výmenu oleja, prezutie pneumatík podľa ročného obdobia ale sú Vám k dispozícií aj asistenčné služby na každej Vašej ceste aby ste sa do cieľa dostavili načas a s úsmevom na tvári. Dlhodobý prenájom auta už od 3 mesiacov iba za 14 Eur na deň pre Ekonomickú triedu áut alebo Stredná trieda áut už od 25 Eur na deň a ak to nestačí je tu Luxusná trieda už od 38 Eur na deň.

 

Vyberte si z našej ponuky viacerých typov áut z ktorej si vyberie naozaj každý.

 

Autopožičovňa J&D car je Váš partner na cestách. Auto Vám požičiame kedykoľvek pre Váš biznis alebo potešenie. Neviete si vybrať práve to svoje auto? Zavolajte, napíšte, príďte a radi Vám poradíme alebo prídeme my?
Predstavte si, že Vás tak málo delí od vysnívaného auta. Stačí si vybrať, nastúpiť a vyštartovať tam kde Vás oči zavedú. Dlhodobému prenájmu áut sa venujeme už piaty rok a dbáme na Vaše pohodlie, spokojnosť a samozrejme ponúkame nové a bezpečné autá.
Urobte si dlhodobú radosť s našimi autami aj vy a zaraďte sa medzi našich spokojných zákazníkov aj vy. Dlhodobý prenájom auta je veľmi pohodlný spôsob ako jazdiť na cestách bez starostí. Našimi autami sa presuniete tam kam potrebujete a zvyšok je na Vás, môžete sa tak lepšie venovať svojmu biznisu, rodine a užívať si viac výletov. Spoľahlivosť áut je zaručená našou novou ponukou áut. Keď auto, tak určite z Autopožičovne J&D car, u nás ste v dobrých rukách.
Tempomat, navigácia a klimatizácia v našich autách je u nás bežný štandard. Dlhodobý prenájom áut je čo raz rozšírenejší spôsob ako získať svoje auto ihneď. My vyriešime ponúkanými autami Vaše cesty a vy si riešite svoje cestovateľské ciele a sny.
 
Naši odborníci sú Vám vždy po ruke aby Vám pomohli aj s výberom Vášho auta.